bso523

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość
Pranie tapicerki Oświęcim

Hip Hop Kemp 2011 Polish Mixtape by DJ Positive

okladka2011.jpg

Tegoroczna edycja tradycyjnego Hip Hop Kemp Mixtape.

Odsłuch na http://soundcloud.com/agencja-joytown/hip-hop-kemp-2011-polish

* www.hiphopkemp.pl
* www.facebook.com/hiphopkemppl

Festiwal Hip Hop Kemp odbędzie się w tym roku po raz dziesiąty. Już w przyszłym tygodniu (18-20 sierpnia) Hradec Králové wypełnią fani dobrego rapu nie tylko z całej Europy, ale niemal całego świata. Okrągłe urodziny festiwalu z atmosferą uświetni jego nowy polski hymn, będący ukoronowaniem gigantycznego zainteresowania, jakim festiwal cieszy się wśród Polaków.

Tegoroczny hymn festiwalu z atmosferą jest nawiązaniem do absolutnie oryginalnej i wspaniale odebranej inicjatywy sprzed czterech lat . Tym razem w konkursie na nagranie autorskiej zwrotki na temat festiwalu wzięło udział ponad stu raperów. Po długich debatach jury wyłoniło zwycięską piątkę: Cira, Flint, Hryta, Leh i Oxon. W powstaniu hymnu wsparła ich silna reprezentacja polskiego podziemia, wybrana przez uznany środowiskowy portal Popkiller.pl. Tzw. „Młode Wilki Popkillera" to: Bisz, Bonson, Śliwa, Green, Białas. Za warstwę muzyczną hymnu odpowiada 3 uzdolnionych producentów: DJ Rożo, Oer, Wasiu M.Brion, podobnie jak raperzy, wyłonionych wcześniej w konkursie.

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes