bso238

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

21.02.2014 - Koncert Bob One i Bas Tajpan

bobone

Bob One i Bas Tajpan zasilą nas soczystą dawką pozytywnej energii!

21.02.2014 Big Bang (www.bigbang.com.pl) i Oświęcimski Hip-Hop (www.fb.com/Oswiecimski.HipHop) zaprasza wszystkich głodnych dobrych wibracji na koncert mieszanki hip-hopu, reggae i dancehallu.
Impreza odbędzie się w oświęcimskim pubie "Arkadia", a start zaplanowany jest na godz. 20:00.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/1396398580616734/

BOB ONE to jeden z najbardziej charakterystycznych wokali na polskiej scenie reggae/dancehall. Zanim artysta zdecydował się na solową działalność, był związany z takimi składami jak Rainbow Hi-Fi czy Rub Pulse. W ciągu kilkunastu lat koncertowania miał okazję wystąpić między innymi przed popularnyn Gentlemanem, Sizzlą, Tippą Irie, i wieloma innymi.
W 2008 roku Bob One wydał solową płytę pt. „Jeden”. W trakcie kolejnych lat nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Artysta stale współpracuje z Bas Tajpanem, z którym na początku 2012 roku nagrał EPkę „Wszystko na sprzedaż”, a następnie wyruszył we wspólna trasę koncertową.
W czerwcu 2013 nakładem śląskiej wytwórni MaxFloRec artysta wydał solowy album „Twój ruch”.

BAS TAJPAN to, krótko mówiąc, pionier polskiej sceny reggae rapu. Tworząc muzykę już grubo ponad dekadę ma na swoim koncie zarówno największe i najbardziej klasyczne utwory pierwszej fali muzyki rap w Polsce, jak też znane milionom słuchaczy utwory utrzymane w tematyce reggae.
Zaczynał w pierwszej połowie lat ’90. Udzielając się na legendarnych kompilacjach DJ 600V i IGS-a, oraz wielu innych kojarzonych z początkiem kultury hip-hop w Polsce, od razu zyskał sobie ogromne grono słuchaczy wiernych mu po dziś dzień. W okolicach roku 1999 nawiązał bliską współpracę z Gutkiem (obecnie Indios Bravos), której efektem jest wiele słuchanych do dzisiaj utworów, oraz EP ich wspólnej formacji – MUSTAFARAI.
Nikt nie jest w stanie policzyć ile koncertów zagrał, jednak występując w klubach i na scenach w całej Polsce może pochwalić się współpracą z takimi wykonawcami jak: Love Sen-C Music, Marika, DJ Feel-X, Grubson, Hajdas, Bakshish, East West Rockers, Jamal i wiele, wiele innych…

ZSL Element
Reprezentacja oświęcimskiego Zasola, ekipa zgranych i wesołych raperów dobrze znanych lokalnym uczestnikom koncertów hip-hopowych.
Pozytywnymi utworami jak "Zapal sobie lolka" rozbujają kolana najbardziej zatwardziałych podpieraczy ścian ;)

Dylu aka Gen
Przyszedł na świat 03.08.1989 w Bystrzycy Kłodzkiej, na stałe mieszkający w Tychach.
Nawijacz, twórca tekstów, beatboxer.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jako czternastolatek, gdzie wraz z kolegą nagrywał pierwsze utwory hip-hop.
Musiał jednak poczekać jeszcze kilka lat, by jako 18-letni człowiek odkryć swoją prawdziwą pasje, jaką jest muzyka reggae. Pod koniec 2009 wraz z (Ś.P) Białym, Ras Qbanem i Lady Martiyą zakłada pierwszy w Tychach Sound System – Easy Up. Przez dwa lata współpracy zagrał z zespołem kilkadziesiąt koncertów.
Dylu aka Gen zagrał m.in. z:
Natural Dread Killaz, Mass Cypher(JAM), Grizzlee(EWR), Antikings Sound,
Silesian Sound System, Grubson, 3da kru, Jahbestin, Miuosh,Garderoba kru, Rastamaniek, Kacezet, Dreadsquad, Jahdas,Mikael, Smokaz United, Cookie Selectah, 9Floorcrew, Ras Poll, BU, Robako, Bezdomny Selektor, Dj Żuku, Dj Feel-x, Waltman, Drunk Selekta, Dj Reco, Biba Sound,Dj Mellow, Dj Mahu, PZG

Kemot Selekta aka General Cherry (Tomasz Zaremba ) - ur. 7 marca 1988 roku w Wadowicach. Dj/Selektor muzyki reggae i dancehall.
Muzyki słucha od zawsze a jego przygoda z graniem rozpoczęła się w 2009 roku gdzie zafascynowany jamajskimi rytmami zapragnął w takich właśnie klimatach grać.
Kemot to selektor który nie zamyka się tylko na jamajskie rytmy, współpracuje z rapowymi składami organizując ich koncerty.Charakterystyczną cechą setów Kemota są bujające bardzo rytmy wpadające w ucho i powodujące niezapomnianą atmosferę i energię na parkiecie. Kemot ciągle udoskonala swoje umiejętności i próbuje wypracować swój własny oryginalny styl. Początkiem 2013 roku Selektor postanowił wrócić do korzeni muzyki reggae i pracuje właśnie nad oldschoolowym mikstejpem pod roboczym tytułem - "Old Is Cool".
Jak do tej pory grywał głównie w południowej części Polski u boku przyjaciół :
Kilo Styla Crew (Adro,Firing,Damo,AWM,Rage Sound), KCP, BPC, Breff, Naser, Endoliryki, Leggo Beas, Roots Rockets, PNB, Hubi Gie, Grem, Twoja Stara Sound, PDZ Crew, Czysty Umysł, Netka a także Vavamuffin i Mesajaha, Vixena, Firmy.
Zagrał także supporty przed Jamalem, Chadą, Hemp Gru, Bob Onem, Bethelem.

DAMO
Młody artysta muzyki reggae, ragga, dancehall, roots pochodzący z południa polski (Brzeszcze). Energiczny, pozytywnie nastawiony do życia chłopak swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2009 r. łapiąc zajawkę z rodzinnych stron, postanowił spróbować swoich sił w słonecznych rytmach muzyki reggae i tak właśnie zaczął swoją solową karierę. Na swoim koncie ma już wiele zrealizowanych materiałów muzycznych co pozwoliło mu "wydać" podziemną płytę i zacząć pracę nad kolejnymi projektami.

21.02.2014 Pub "Arkadia" Oświęcim, ul. Zaborska 40
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu)

Startujemy o 20:00!

Partnerzy wydarzenia:
Big Bang PL – www.BigBang.com.pl
Oświęcimski Hip-Hop - www.fb.com/Oswiecimski.HipHop
3/4 UDGS (nagłośnienie) – www.34udgs.pl

Patronat medialny:
32-600.info - www.32-600.info
Fakty Oświęcim - www.FaktyOswiecim.pl
Brzeszcze Na Żywo - www.brzeszczenazywo.pl
Chełmek Info - www.chelmek.info
Dla Studenta - www.dlastudenta.pl
LiveOnStage - www.liveonstage.pl
Małopolska24 - www.malopolska24.pl
Portal RapDuma - www.RapDuma.pl
Hip-Hop pl - www.Hip-Hop.pl
INTRUZ - www.Intruz.com

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes