fvr10

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

Artykuły

warning: Creating default object from empty value in /home/hh32600/domains/32-600.info/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gazeta Krakowska po raz drugi

Gazeta Krakowska 2

Po raz drugi portal znalazł się na łamach Gazety Krakowskiej.

Informacja o stronie w Gazecie Krakowskiej

Gazeta Krakowska

W Gazecie Krakowskiej pojawiła się wzmianka o tym portalu. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Recenzja: Rapanui - Reprezentuj

Czym jest ta płyta? Jest świetnym połączeniem producentów, MC`s i DJ`a. Płyta w pełni oddaje poziom oświęcimskiej sceny, choć zabrakło na niej naszego czołowego DJ od Kempa i to z powodu lenistwa, to jednak DJ Dred poradził sobie doskonale. Makaron robi coraz lepsze produkcje, Gandzior jak zawsze na znakomitym poziomie, Brak prądu, tak jak by znów poziom wyżej od ostatnich produkcji, Maus też porywa i Aren, który też mnie rozpieścił dobrym samplingiem.

Historia Hip Hopu na Zasolu

Z każdym dniem, począwszy od 1995r., kiedy został założony pierwszy skład Hip Hop - RKC, oświęcimska scena przekształcała się. W chwili obecnej "naszą" kulturę reprezentuje wielu ludzi, wszystkich tych osób nie sposób przedstawić, gdyż nie takie jest zamierzenie tego tekstu. A jakie?: Przypomnienie tego jak kształtowały się grupy (tylko te działające na terenie Zasola) poczawszy od RKC, aż po dzień dzisiejszy.

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes