B-azyl

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

3 kwietnia - klub Nisza (Chełmek) -Koncert Fandango Gang -

fandango

3 kwietnia w klubie Nisza (Chełmek) odbędzie się koncert grupy Fandango Gang.
Start godz.20
Wjazd 10zł (w przedsprzedaży)
Wjazd 15zł

"BAS TAJPAN...

Pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w dąbrowskim składzie hip hopowym Batalia w okolicy połowy lat '90. Z biegem czasu rozpoczął współpracę z katowickim kolektywme HaiHaieR. Był jednym z pionierów polskiej sceny rap. Udzielał się na legendarnych dzisiaj produkcjach IGS'a, DJ 600V, Jajonasza. Bliska współpraca z Gutkiem (obecnie Indios Bravos) zaowocowała wieloma klasycznymi utowrami, jak m.in. "Protest" czy "Wybory". W późniejszych latach podejmował współpracę z wieloma soundsystemami i dj'ami (m.in Ushat Soundsystem, Rainbow HiFi, DJ FeelX).

MIUOSH...

Pochodzi z Katowic. Tworzyć zaczynał w 2001 roku. Po dość leniwym okresie podziemnej egzystencji, w 2004 roku zostaje współwlaścicielem MaxFloStudio. W 2005 roku debiutuje na scenie ogólopolskiej singlem "Ciężko lekko żyć" Projektora i gościnnym udziałem w utworze "Za szybcy się wściekli" grupy Pokahontaz. Rok później, wraz z Puqiem, jako Projektor, wypuszczają na rynek albumpt."Miraż". Przy tej okazji Miuosh wraz z Rahimem zakładają wytwórnie MaxFloRec, którą wspólnie prowadzą przez następne 2 lata.
Solową karierę rozpoczyna w 2007 roku płytą "Projekcje". Album jest też pierwszym wydawnictwem oznakowanym logotypem Fandango Records.
W kwietniu 2008 Miuosh odchodzi z szeregów poprzedniej wytwórni by skupić się w pełni nad prowadzeniem i rozbudową Fandango.

FANDANGO GANG...

Pomysł powstał w 2008 roku. I tak już to wszystko się kręci z dnia na dzień... "

za http://www.fandangogang.com

rezerwacja biletów : [email protected]

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes