B-azyl

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

Świętujemy urodziny pszczynskirap.info !!! - cykl imprez urodzinowych

plakat-pszczyna

W Clubie Stodoła ruszają koncerty z cyklu imprez urodzinowych zaprzyjaźnionego serwisu www.pszczynskirap.info . Strona poświęcona pszczynskiej subkulturze działa nie przerwanie już od 7 lat! Tymczasem już w czerwcu odbędzie się kolejna impreza z cyklu Skate Jam! Tym razem impreza zapowiada się bardzo ekscytująco z kilku powodów, jednak szczegóły zostaną podane w przyszłym miesiącu.

Miejsce: Club Stodoła, Pszczyna, ul. Katowicka 26
Data: 27.03.2009
Start: 20:00
Wejście: 5 zł

Zagrają:
Dj Bambus (Paktofonika/MaxFloRec)
Dj Mahu (CeHa/MaxFloRec)
TWT (koncert)

Biografie:

DJ MAHU

Pierwsza zajawka na gramofony pojawiła się w 1995r. podczas koncertu K44 ("Odjazdy") w katowickim Spodku. pierwsze inwestycje w sprzęt to kupno używanych gramofonów Technics i pierwszy mixer Gemini od Haem`a. Dzięki BU i chłopakom z ekipy "Płonący Squat" rozpoczyna poważniejszą przygodę która trwa do dziś: nagrania, koncerty i imprezy w całej Polsce.

2001 roku bierze udział w nagraniu albumu "Dość Milczenia" Płonącego Squat`u.

Od 2004 współtworzył projekt "Trójmiasto" (Pszczyna/Bielsko/Tychy), czyli połączenie Heski/Cezet/Mahu, a w 2005 roku nagrywa pierwsze skrecze na płytę Ceha - "Oryginał".

Obecnie gra imprezy i koncerty spod szyldu MaxFloRec i cały czas współpracuje z Ceha i q.U.p.

Dj Bambus

Jest jednym z prekursorów sztuki DJ'ingu na Śląsku. Od 1995 roku pracował wraz z zespołem 3-x Klan nad ich albumem. Później współpracował przy obydwu albumach Paktofoniki, składance ,,Usta Miasta Kast" i ,,19 Południk - Własnym Torem" oraz płytach Pijanych Powietrzem, MCF, ,,Eksperymencie: Psycho" i debiucie Projektora. Został także oficjalnym członkiem składu Pokahontaz, z którym ciągle koncertuje a wcześniej wydali album ,,Receptura". Koncerty i imprezy są żywiołem Bambusa. Jego sety przesiąknięte są starym hip-hopem, pozostając przy tym bardzo tanecznymi. Doświadczenie zdobywane w klubach Polski, Europy (min. Praga, Londyn, Dublin, Witten) i USA (Chicago i Nowy York) pozwala mu władać parkietem w każdej sytuacji. Aktualnie grywa impreza imprezy pod szyldem MaxFloParty wraz z DJ'em Mahem, których style i repertuar świetnie się uzupełniają.

TWT

Twarzą w Twarz to zespół hip hopowy, który powstał w 2005 roku. Z pewnością nie można o nim powiedzieć, że jest zespołem niedoświadczonym na scenie muzycznej, ponieważ powstał ze sztandarowych członków dawnych formacji pszczyńskich EXCA SQAD oraz Fak Stala.

W skład ekipy wchodzą: Baker - (dawniej EXCA) który jest odpowiedzialny za wokal
oraz sprawy związane ze stroną reklamującą zespół; Tuti ( dawniej Fak Stala ) na którego barkach spoczywa oprawa muzyczna, bit box oraz sprawy akustyczne i finansowe, KitsHu (dawniej EXCA), który odpowiedzialny jest za wokal do większości kawałków oraz oprawę muzyczną.

Twarzą w Twarz lub Vis A Vis zagrało jak dotąd 5 koncertów na terenie Pszczyny,Wisły i Bielska Białej. Zespół w ostatnich 4 miesiącach roku 2005 zawiesił koncertowanie na rzecz pracy nad płytą demo, którą będzie można usłyszeć na przełomie marca i kwietnia 2006 roku.

Twórczość chłopaków nie jest ograniczona konkretnymi nurtami i stylami muzycznymi, jak sami mówią: ?...najbardziej cieszy nas, kiedy kawałek po prostu jest bardzo dobry, a jeżeli przy tym może wnieść coś nowego do muzyki to tym lepiej...? Na ich płycie będzie można znaleźć zarówno klimaty poważne, luźne historyjki i tematy, trochę hip hopu punchlineowego, jak i klimaty eksperymentalnego nurtu tej muzyki.

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes