B-azyl

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

Hip Hop Kemp 2011 Polish Mixtape by DJ Positive

okladka2011.jpg

Tegoroczna edycja tradycyjnego Hip Hop Kemp Mixtape.

Odsłuch na http://soundcloud.com/agencja-joytown/hip-hop-kemp-2011-polish

* www.hiphopkemp.pl
* www.facebook.com/hiphopkemppl

Festiwal Hip Hop Kemp odbędzie się w tym roku po raz dziesiąty. Już w przyszłym tygodniu (18-20 sierpnia) Hradec Králové wypełnią fani dobrego rapu nie tylko z całej Europy, ale niemal całego świata. Okrągłe urodziny festiwalu z atmosferą uświetni jego nowy polski hymn, będący ukoronowaniem gigantycznego zainteresowania, jakim festiwal cieszy się wśród Polaków.

Tegoroczny hymn festiwalu z atmosferą jest nawiązaniem do absolutnie oryginalnej i wspaniale odebranej inicjatywy sprzed czterech lat . Tym razem w konkursie na nagranie autorskiej zwrotki na temat festiwalu wzięło udział ponad stu raperów. Po długich debatach jury wyłoniło zwycięską piątkę: Cira, Flint, Hryta, Leh i Oxon. W powstaniu hymnu wsparła ich silna reprezentacja polskiego podziemia, wybrana przez uznany środowiskowy portal Popkiller.pl. Tzw. „Młode Wilki Popkillera" to: Bisz, Bonson, Śliwa, Green, Białas. Za warstwę muzyczną hymnu odpowiada 3 uzdolnionych producentów: DJ Rożo, Oer, Wasiu M.Brion, podobnie jak raperzy, wyłonionych wcześniej w konkursie.

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes