B-azyl

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

SOKÓŁ/PONO & PEZET (Mega Club - 19.04.2008)

19.04 - SOKÓŁ/PONO & PEZET

SOKÓŁ/PONO - TPWC "Teraz pieniądz w Cenie"
PEZET "Muzyka Rozrywkowa"

wejście od 18.30
start 20:30
bilety w cenie
35 zł w przedsprzedaży
40 zł w dniu koncertu i rezerwacji

bilety do nabycia od 15.03
biuro MegaClub Katowice
SkateShop Chrom
Sieć TicketPro na terenie całego kraju
Sieci Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne)

TPWC
Sokół (WWO, ZIP Skład) i Pono (Zipera, ZIP Skład) zaczynali w połowie lat dziewięćdziesiątych. Pojawiali się jako TPWC na płytach DJ Volta i różnych składankach. Dziś po 11 latach nagrywają pierwszy album w duecie. Zaczynali undergroundowo, nagrywając kawałki w małym, nieprofesjonalnym studyjku Indigo na tyłach sklepu muzycznego z pomocą Karola i Bogusza Jr. Robili to dla siebie, ale kawałki szybko rozeszły się w Warszawie ? wtedy jeszcze bez internetu, przegrywane z kasety na kasetę. Szybko zostali zauważeni i już chwilę po nagraniu pierwszych kawałków zagrali support przed RUN DMC.

TERAZ PIENIĄDZ W CENIE
Sokół i Pono nadają płycie tytuł ?Teraz pieniądz w cenie?, co jest szyderczym nawiązaniem do konsumpcyjnej rzeczywistości oraz skrótu TPWC.
Płytę produkują muzycznie między innymi: Kanadyjczyk Brall czy świetny producent niemiecki Shuko, znany ze współpracy z takimi wykonawcami jak WWO, Bubba Sparxxx, Heltah Skeltah,
Ol Kainry, Azad, czy Seryoga. Niemcy zdominowali zresztą stronę producencką tego albumu. Trzej kolejni to rewelacyjny producent PH7, a także ultranowocześni Craig Dice i DJ Menez z formacji BBS. Płytę Sokół feat. Pono produkują też: serbski newcomer ? J Cook z Belgradu, znany ukraiński DJ i producent Max Cherny, młody i zdolny producent z Warszawy Robson, znany już z wielu albumów Prosto Czarny Hi Fi, Marko z Czech a także popularny krakowski DJ i producent Robert M., który na co dzień zajmuje się muzyką electro i house, a jego bit jest fuzją stylów wzorowaną na polskich hitach z lat 80?tych.

żródło: http://megaclub.pl

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes