B-azyl

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

Te-Tris , Stałe Łącze & Tymin, Dj Positive - 04.02.2011 Koncert Katowice, Klub Flow

TetrisKoncert

Yo!

GVA oraz klub Flow zapraszają na koncert Te-Trisa !

Gwiazda wieczoru : Te- Tris + Pogz + DJ Tort
Support : Stałe Łącze ( DJ Dred, Dewu, Tymin, Brak Prądu i Peus )
b4 + after : DJ Positive

Data: 04.02.2011 (piątek)
Start: 20:00
Koniec: ???

Bilety w cenie :

do 28.01.2011 – 15 zł
do 03.02.2011 – 20 zł
w dniu koncertu – 25 zł

Do nabycia w skateschopach:

Chrom – Katowice, ul. Stawowa 3
Squad – Chorzów, ul. Jagielońska 1

Event na facebooku: Facebook

Sprzedaż biletów rusza 12.01.2011

Więcej o artystach:

Adam “Te-Tris” Chrabin to postać na tyle utalentowana i wszechstronna, co złożona i nietuzinkowa. Opisanie i sklasyfikowanie wszystkich płaszczyzn jego działalności artystycznej to nie lada wyzwanie. Istnieje jednak jeden element wspólny wszelkich działań Te-Trisa, swoisty punkt przecinania się osi pasji, celów i poglądów – Hip-Hop.
Pierwsze świadome kroki w kierunku muzyki stawia w kolektywie Wieszocochodzi. Jako współzałożyciel i jeden z motorów napędowych naturalnie staje się frontmanem grupy, której talent doceniają nie tylko fani niezależnej, rodzącej się wówczas sceny undergroundowej. Utwory WOCC zbierają pozytywne recenzje i trafiają nie tylko do lokalnych rozgłośni, ale nawet do kultowej audycji Hirka Wrony – „Czarny Piątek” na falach radiowej Trójki. Pokora, skromność i niezwykłe przywiązanie do tradycji i korzeni kultury to czynniki, które wyznaczają kierunek rozwoju artystycznego i stają się podwaliną dalszych działań. Niezwykle istotnym i przełomowym staje się 2004 rok. To wtedy, pojawiając się teoretycznie zupełnie znikąd, Te-Tris zaczyna siać popłoch na bitwach freestylowych, zyskując rzesze fanów i naśladowców. Dwukrotne wice-mistrzostwo (do dziś wyniki bitew finałowych rodzą kontrowersje) podczas Wielkiej Bitwy Warszawskiej, czyli nieoficjalnych mistrzowstwach Polskich w stylu wolnym oraz triumfy w prestiżowych imprezach w całym kraju stają się namacalnym dowodem na niebywały talent i „Bożą iskrę”. Kropką nad „i” okazuje się wydana w nieoficjalnym obiegu (i tylko w wersji elektronicznej) płyta „Naturalnie EP”, która z marszu staje się klasykiem podziemnego rapu. Przez kolejne lata, dzięki niezliczonej ilości koncertów, imprez, warsztatów, występów czy spektakli teatralnych buduje własną markę i zjednuje sobie rzeszę słuchaczy i fanów. Jego twórczość często staje się niejako pomostem pomiędzy środowiskami, kulturami i gatunkami. Jak inaczej można określić kogoś kto potrafi niemalże jednocześnie ciskać bezczelne i bezkompromisowe „punchline’y” podczas bitwy wolnostylowej, bawić się słowem podczas poetry slam, prowadzić warsztaty w ośrodkach dla uzależnionych, rezydować w jednym z najbardziej kultowych klubów jazzowych, stanowić trzon eklektycznego reggaeowo-funkowego soundsystemu, grać improwizowaną rolę na deskach teatru, dawać przepełnione energią rapowe koncerty, by zaraz później stanąć na jednej scenie ramię w ramię z Krzesimirem Dębskim? Oczywiście, wszędzie tam pamiętając i kultywując to co w kulturze Hip-Hop najlepsze i najbardziej wartościowe.
Podsumowaniem i zamknięciem pewnego etapu wydaje się być rok 2009 i oficjalny początek współpracy z nowopowstałym wydawnictwem Reformat4 Records. Pierwszym wspólnym dzieckiem jest wydany wiosną 2009, zmiksowany przez Dj Torta mixtape „Stick2MyNameRight”, którego limitowany nakład zostaje wyprzedany w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin. Dziś dostępny jest już tylko na serwisach aukcyjnych i osiąga, zawrotne jak na niezależne wydawnictwo ceny. Zanim jesienią 2009 debiutuje na polskiej scenie muzycznej, Te-Tris zostaje wydelegowany jako jeden z reprezentantów kraju na kultowy i odbijający się echem na całym globie czeski festiwal HipHopKemp. Bijący energią i pasją koncert tylko podsyca apetyty przed ukazującym się we wrześniu 2009 debiutanckim krążkiem „Dwuznacznie”. Album, przy którym współpracują m.in. O.S.T.R., Sir Michu czy muzycy formacji Vavamuffin, zbiera bardzo pochlebne recenzje zarówno wśród słuchaczy jak i mediów. Promowany łączonym klipem do utworów „TeTRock/Obudź się”, pierwszy nakład płyty zostaje wyprzedany, a Reformat4 podejmuje decyzję o dotłoczeniu kolejnej partii. Utwór „Jeden świat” z gościnnym udziałem warszawskiego rapera W.E.N.A. trafia na międzynarodową kompilację Europavox. Magazyn Hip-Hop umieszcza autora „Dwuznacznie”, świeżo upieczonego męża i ojca, na okładce numeru lutowego 2010. On sam nie spoczywa na laurach i na przełomie 2009/2010 dodaje do dyskografii kolejny, tym razem dwuczęściowy mixtape pod intrygującym tytułem „Shovany”. Produkcja ta podziela los poprzedniczki i limitowany nakład z dołączonym stylowym kalendarzem szybko znika z półek Reformatu. Sam Te-Tris podkreśla, że nie zamierza spuścić z tonu, ale szczegóły dotyczące nadchodzących produkcji trzyma w tajemnicy.
Te-Tris to niewątpliwie raper, artysta i człowiek zasługujący na uznanie i szacunek. Nie tylko w kręgach kultury Hip-Hop. Jest jednym z niewielu raperów, którzy świadomie pozostając długo poza oficjalnym nurtem nie stracili wiary w słuszność swoich działań i poglądów, jednocześnie szlifując warsztat i utwardzając fundament pod nadchodzące projekty. To wszystko procentuje, a metoda małych kroczków staje się trzeźwym, świadomym i zostawiającym trwały ślad stąpaniem po gruncie artystycznym.

Stałe Łącze ( Peus, Dewu, Tymin, Brak Prądu ( drum pads) , DJ Dred) - Kolektyw składający się z mcs z różnych ekip i miast. Peus i Tymin znani są szerzej z aktywnego udziału w wielu bitwach freestajlowych na terenie całego kraju. Peus pokazał się szerzej na mistrzostwach polski WBW 2010 w których awansował do finałowej edycji. Zaprezentują przekrój materiału z różnych płyt, w tym między innymi - Tymin&Peus - Wyjdzie w praniu EP . Występ dopełniony będzie perkusją wyklepywaną na żywo na padach przez Brak Prądu oraz skreczami Dj'a Dreda.

Za rozgrzanie Was przed koncertem jak i po koncercie odpowiadać będzie Dj Positive - "stałe łącze" ekipy Good Vibration Association, znany m.i.n oficjalnych mixów promocyjnych festiwalu Hip Hop Kemp, czy też bardziej lokalnie: z kręcenia serii „Funk vs Rap” w Katowicach. W swoich setach łączy hiphop, funk, soul, breaks, i wiele wiele innych.

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes