B-azyl

Subskrypcja

Zapisz się aby być informowanym o zmianach

Zarządzaj subskrypcjami

Ostatnie odpowiedzi

Logowanie

RSS

Subskrybuje zawartość

SkateJam - Pszczyna (6.09.2008)

Koncert - Pszczyna

Podczas tegorocznych zawodów, które już na dobre wpisały się w kalendarz pszczyńskich imprez, tak jak w zeszłym roku również i w tym odbędzie się Graffiti Jam na Rynku. Uczestnicy Graffiti Jamu wyselekcjonowani z grupy wielu zgłaszających się ekip malujących z całego kraju będą mieli w tym roku nie lada wyzwanie.

Tym razem celem grafficiarzy staną się kontenery na śmieci (te które przed wprowadzeniem nowej polityki śmieciowej stały na pszczyńskich osiedlach), będą one wystawiane podczas różnych imprez masowych (można było je zobaczyć na tegorocznych Dniach Pszczyny).
Grafficiarzy będzie można oglądać od około godziny 10:00.

Dodatkowym elementem imprezy będzie w tym roku koncert, który odbędzie się o godzinie 19 na pszczyńskim rynku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Al-Fatnujah (strona zespołu: www.alfnj.com). Serdecznie zapraszamy.

W tym roku zawody na skate parku odbędą się o godzinie 11:00 w dwóch konkurencjach: Deska Open oraz Deska Junior. Pula nagród w tym roku przekracza ponad 4 000 zł! Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zawodach - zapisy odbywają się na specjalnie przygotowanej na tę okazję stronie internetowej www.skatejam.pszczyna.pl. Oczywiście podczas zawodów odbędzie się pokaz mistrzów jazdy ekstremalnej. Muzykę zapewniają znani doskonale pszczyńskim odbiorcom muzyki rap Dj Mellow oraz Dj Motyl!

Organizatorem jak co roku jest serwis internetowy www.pszczynskirap.info, przy pomocy MORiS Pszczyna, Urzędu Miasta oraz Pszczyńskiego Centrum Kultury. Sponsorami imprezy w tym roku są: OSK3 (www.osk3.pl), Pizzeria Guarana (www.pizzeriaguarana.pless.pl), Smith's (www.smiths.com.pl), Centrum Języków Obcych Best (www.bestcentrum.pl), Skate Shop Boarder (www.wyprzedaze.com), www.eXtube.pl, oraz Intruz.com. Cała impreza jest integralnš częścią "Made in Pszczyna".

Plan Imprezy:

ok. 10:00 Graffiti Jam (rynek)

10:00 - 10:45 - Rozgrzewka zawodników
11:00 - Rozpoczęcie zawodów

Kategorie:
- Deska Junior
- Deska Open

20:00 koncert gwiazdy Al-Fatnujah.

!

bede tam!! rok temu było ekstra

© Copyright 32-600.info 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów jak i elementów grafiki bez zgody administratora zabronione.

emes